Destek Hattı:

0 532 576 54 73

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

MPM Makine Türk Kauçuk sektörüne yüksek kalitede makine , otomasyon, kalıp ve hizmet vermek amacıyla tecrübeli mühendisler tarafından 19 Nisan 2007 tarihinde kurulmuştur..

MPM Makine müşterilerinin Kauçuk Enjeksiyon & Kompresyon Presleri ve Kauçuk Hamur üretim hatlarında kullanılan her türlü makine , kalıp ve ekipmanları tedariğini yapmaktadır. Ve ayrıca müşteri talepleri doğrultusunda işe özel projeleri deneyimli ekibiyle anahtar teslim yapabilmektedir. MPM Makine müşterileri için tesislerinde bulunan makineler ile test üretimleri yapabilmektedir.

100 m2 yedek parça stok alanına sahip olan MPM Makine kritik yedek parça stoklarına sahiptir ve müşteri istekleri zamanında karşılanmaktadır. MPM Makine - Satış, Teknik Servis, Yedek Parça ile Türkiye genelinde müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli, hızlı ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır.

 

Şirket Felsefemiz

MPM Makinenin felsefesi Yenilikçi, Verimli, Yüksek Teknolojik, Otomasyon ve Esnek Sistem yaklaşımlarıyla müşteri projeleri için En Verimli Üretim sistemlerini Anahtar Teslimi olarak projelendirmek ve hayata geçirerek. Müşterilerine yüksek rekabet avantajları sağlatarak başarılarını desteklemektir.

MPM Makine felsefesi müşterileri için Uzun Soluklu Çözüm Ortağı olmaktır Anahtar Teslim Çözümler Müşterileri projeleriz için MPM Makinenin uzman mühendisleri ve MPM makinenin çalışmakta olduğu Dünya çapındaki Makine üreticileriyle birlikte EN VERİMLİ ÜRETİM Sistemlerini '' Anahtar Teslimi Proje '' olarak müşterilerimize sunabilmekteyiz.

 

Anahtar Teslim Proje :

Proje her safhasının tek kaynaktan yönetilmesi , en verimli sistemin ortaya çıkartılması anlamına gelmektedir. Bu durum Çıkabilecek tüm hataların minimize edilmesi , Makine , Kalıp, Otomasyon, Test Üretimleri ,Eğitim, Servis …..vs gibi proje aşamalarının her safhasının tam ve kusursuz yerine getirilmesi anlamı taşımaktadır. Bu durum toplamda müşterilerimize üretimde yüksek rekabet avantajları sağlamaktadır.

Kariyer Kauçuk sektöründe Kullanılmakta olan Kauçuk Proses Makineleri '' Satış, ar-ge, Teknik servis , Eğitim ,Ofis '' bölümlerinin herhangi birisinde görev alınabilmesi için aşağıdaki özellikleri taşıyor olmak avantaj sağlamaktadır. Araştırmacı ,Öğrenme arzusu yüksek , Yeniliklere açık ve takip edebilen , Dinamik , Yurt içi - Yurt Dışı Seyahat Esnekliği olan , Mükemmeliyetçi

 

 

HİZMETLERİMİZ

 

Teknik Destek

MPM Makine tüm müşterilerinin '' Her Türlü Kauçuk Üretim Makineleri ve Kalıpları '' ile ilgili sorularını dinlemeye , tecrübelerini , dünyanın ulaştığı son teknolojik gelişmeler vizyonuyla tatmin edici teknik ve ticari bilgiler vermeye her zaman hazırdır.

Teknik Eğitim

MPM Makine yetkilileri tedarik ettikleri her makine ve üretim sistemleri için eğitimler vermektedir. Bu tür eğitimlerin zaman sınırı yoktur ve kullanıcıların tüm eksiklikleri tamamlanıncaya kadar devam etmektedir. Makine kabiliyetlerini bilerek kullanan operatörler sayesinde makine verimliliği ciddi oranda artmaktadır. Bu nedenle eğitimler çok önemlidir. Ayrıca firmamız kauçuk hamur hazırlama, kauçuk enjeksiyon, kalıplama, otomasyon konularında genel eğitimler verebilmektedir. Eğitim talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirisiniz.

Teknik Servis

MPM makine müşterileri için tedarik ettiği kauçuk makineleri ve kauçuk üretim hatlarının kurulması ,devreye alınması , test üretimleri, tüm eğitimleri ve garanti kapsamında teknik servis hizmetlerini ücretsiz olarak vermektedir. Ayrıca yıllık Bakım anlaşmaları yaparak kauçuk makinelerinizin uzun süreler yüksek verimlilikte çalışmasını güven altına alabilmektedir.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.