" Maksimum Verimli Kauçuk Makineleri "

SERVİS HİZMETLERİ

"7/24 Teknik Servis"

7/24 Teknik Servis

Teknik Destek

MPM Makine tüm müşterilerinin ‘’ Her Türlü Kauçuk Üretim Makineleri ve Kalıpları ‘’ ile ilgili sorularını dinlemeye , tecrübelerini , dünyanın ulaştığı son teknolojik gelişmeler vizyonuyla tatmin edici teknik ve ticari bilgiler vermeye her zaman hazırdır.

placeholder

Teknik Eğitim

MPM Makine yetkilileri tedarik ettikleri her makine ve üretim sistemleri için eğitimler vermektedir. Bu tür eğitimlerin zaman sınırı yoktur ve kullanıcıların tüm eksiklikleri tamamlanıncaya kadar devam etmektedir. Makine kabiliyetlerini bilerek kullanan operatörler sayesinde makine verimliliği ciddi oranda artmaktadır.

Bu nedenle eğitimler çok önemlidir. Ayrıca firmamız kauçuk hamur hazırlama, kauçuk enjeksiyon, kalıplama, otomasyon konularında genel eğitimler verebilmektedir. Eğitim talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirisiniz.

placeholder

Teknik Servis

MPM makine müşterileri için tedarik ettiği kauçuk makineleri ve kauçuk üretim hatlarının kurulması ,devreye alınması , test üretimleri, tüm eğitimleri ve garanti kapsamında teknik servis hizmetlerini ücretsiz olarak vermektedir.

Ayrıca yıllık Bakım anlaşmaları yaparak kauçuk makinelerinizin uzun süreler yüksek verimlilikte çalışmasını güven altına alabilmektedir.